Akce září 2024

V měsíci září školního roku 2024/25 proběhla pro přihlášené děti logopedická depistáž v MŠ. Paní logopedka (z SPC Březejc) analyzuje úroveň řeči u přihášených dětí a následně na základě odborné zprávy vydává další doporučení pro logopedickou péči nebo prevenci.

V úterý 17.9. se měla v MŠ konat hudební akce (hudební program pana Janečka), došlo však ke zrušení z důvodu nemoci.

Ve středu 25.9. se na nádvoří MŠ uskutečnila Fotbalová škola (sportovní trénink pod vedením zástupců FOŠ). Možnost vyzkoušet si různé sportovní - tréninkové - aktivity měly jak předškoláci ze všech tříd (od 9.30), tak děti (zájemci) ze střední věkové skupiny (od 10:30). Sportovní dopoledne se vydařilo, a to jak kvůli příjemnému počasí, tak především díky šikovným pánům trenérům.

Ve čtvrtek 26.9. byla v odpoledních hodinách (od 15:00) v prostorách MŠ (nádvoří a školní zahrady) pořádána tradiční akce "Odpoledne na dvou kolech" za účasti Policie ČR, Městské policie Třebíč, BESIP, VZP, ESKO-T, Nuclears Třebíč. Občerstvení zajistily zaměstnankyně školní kuchyně formou ochutnávek. Děti si ověřily své znalosti ze silníčního provozu na stanovištích s úkoly (za nasbíraná razítka pak v závěru získaly drobné odměny).