Akce září 2024

V měsíci září školního roku 2024/25 proběhne pro přihlášené děti logopedická depistáž v MŠ. Paní logopedka (z SPC Březejc) zhodnotí úroveň řeči - přihlašujte děti, u kterých máte pochybnost, zda správně mluví, a kterým je alespoň 3,5 roku. Podmínkou je, že dosud nenavštívily logopeda. Vyšetření bude probíhat 12.9. od 8:00.

V úterý 17.9. se můžeme těšit na hudební akci, která proběhne ve sportovní třídě MŠ "Čtyřlístek". Jedná se o hudební program pana Janečka, připravený pro všechny třídy kromě tř. Zvoneček. Od 9:30 se programu zúčastní třída Rolnička a sportovní, od 10:30 pak třída hudební a přírodní.

Ve středu 25.9. se na nádvoří MŠ uskuteční Fotbalová škola (sportovní trénink pod vedením zástupců FOŠ). Možnost zasportovat si budou mít jak předškoláci ze všech tříd (od 9.30), tak děti (zájemci) ze střední věkové skupiny (od 10:30).