Fotbalová škola - nábor

Termín náboru do FOŠ Třebíč bude 22.10. - více informací naleznete na plakátu.

Pozvání na Výstavu na stromech (akce Zdravého města)

Výstava na stromech  proběhne od 5. do 12. října na Hrádku.

Letošní desátý ročník celorepublikové akce Výstava na stromech, bude o fungování systému Fairtrade a životě pěstitelů ve světě. Tato výstavová akce na podporu důstojné práce probíhá v České republice od roku 2015, vždy během Týdne důstojné práce.

Přijďte si přečíst, jak Fairtrade funguje a jak přispívá k pozitivním změnám v životech pěstitelů kávy, kakaa nebo banánů.

Oznámení o výši úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2024/25

Pro školní rok 2024/25 stanovitel zřizovatel školy úplatu za předškolní vzdělávání na částku 800 Kč za měsíc s účinností od 01.09. 2024. Bližší údaje v příloze. Všechny podrobnosti k platbě, snížení nebo k osvobození od úplaty budou zapracovány do Směrnice školy a zveřejněny v září 2024.

Organizace školního roku

V příloze ke stažení naleznete informace o organizaci školního roku 2024/25.

Výzva 10.000 kroků pro město Třebíč

Město Třebíč se letos potřetí zapojilo k říjnové výzvě 10.000 kroků, kterou od roku 2021 pořádá nezisková organizace Partnerství pro mobilitu.

Cílem této výzvy je ujít co nejvíce kroků, ale každý pohyb se počítá. Jde především o to, zapojit chůzi a běh do našich každodenních životů. Výzva je pro nás všechny nejen motivací k pravidelnému pohybu, ale zároveň přispěje ke zdraví nás i našeho města.

Pozvánka na Den s městskou policíí

V přiložené pozvánce na Den s městskou policií naleznete detailní rozpis, kdy a kde se program uskuteční (v jednotlivých místních částech města Třebíče).

Účastníci budou mít možnost diskutovat se členy MP a užít si doprovodného programu.

Celkové výsledky sběru starého papíru v MŠ za školní rok 2023/24

V příloze naleznete kompletní přehled výsledků sběru starého papíru v MŠ "Čtyřlístek" v letošním školním roce. Všem zúčastněným děkujeme, že se do sběru zapojili; odměny budou dětem předány na třídách.